Suknie wieczorowe

Jeżeli nie jesteśmy celebrytkami, nie bierzemy udziału w uroczystych premierach i nie wędrujemy po czerwonym dywanie, suknie wieczorowe ubieramy raptem kilka razy w życiu, albo nigdy. Suknia wieczorowa to synonim naprawdę wielkiej gali, wyjątkowego zdarzenia w naszym życiu. Najczęściej takim wydarzeniem jest ślub, to wtedy przypominamy sobie, że nie mamy się w co ubrać.

 

Mia Lavi - 17.08.2017r.
 

Zobacz więcej...


Suknie ślubne z odkrytymi plecami

Suknie ślubne z odkrytymi plecami od paru lat są jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przyszłych pań młodych. Istnieje wiele rozwiązań - wycięcie na plecach może być delikatne lub głębokie, odsłonięte bądź zabudowane koronką. Każdemu z nich należy się dokładnie przyjrzeć.

 

Mia Lavi - 08.08.2017r.
 

Zobacz więcej...


Suknie ślubne w stylu boho

Moda na ubrania w stylu boho nie mija. Dotarła nawet do pracowni szyjących suknie ślubne. I tutaj się zadomowiła. Chętnych na piękną suknię w tym stylu nie brakuje. I nie chodzi jedynie o chęć bycia modną. Nawet gdyby styl ten nie był obecnie bardzo modny, to suknie są tak piękne, że musiałyby zachwycać. To połączenie kobiecości, uroku i lekkości.

 

Mia Lavi - 08.08.2017r.
 

Zobacz więcej...


Suknie ślubne 2017

Na szczęście suknie ślubne 2017 są w tym sezonie naprawdę urozmaicone. Nie ma jednego podstawowego stylu, jest sporo motywów, które dobrze znamy z poprzednich lat, kilka z lat odległych mocno odświeżonych oraz trochę nowości. Podstawową tkaniną stosowaną przez największych krawców jest cały czas koronka i florystyczne aplikacje. Tradycyjna koronka wypierana jest często przez koronkę zmultiplikowaną.

 

Mia Lavi - 08.08.2017r.
 

Zobacz więcej...


Najmodniejsze suknie ślubne 2017

Większość kobiet marzy o tym, by ich suknia ślubna przeznaczona na ten jedyny wyjątkowy dzień, była tak samo wyjątkowa. Często odwiedzając salony sukien ślubnych, nie potrafią zdecydować się na tę jedyną suknię, która będzie zdobić je w dniu ślubu. Przyszłe panie młode czasem nie do końca wiedzą, co jest dla nich najpiękniejsze. Z pomocą przychodzi moda - pomimo różnorodności, zawsze znajdą się trendy, które warunkują najpopularniejsze wzory w danym roku. Warto znać obowiązujące najmodniejsze fasony - być może jedno z tych rozwiązań będzie idealnym pomysłem na suknię ślubną. Jakie więc są najmodniejsze suknie ślubne w 2017 roku?

 

Mia Lavi - 08.08.2017r.
 

Zobacz więcej...


Suknie ślubne z koronką

Wybór idealnej sukni ślubnej to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć przyszła panna młoda. Decyzja ta jest tym trudniejsza, że w sprzedaży znajduje się mnogość różnych modeli i fasonów. Oprócz samego materiału, z którego będzie wykonana sukienka, należy także wybrać elementy ozdobne i detale, którymi będzie przyozdobiona kreacja ślubna. W tym artykule skupimy się na koronkach, które od paru lat cieszą się coraz większą popularnością wśród przyszłych żon.

 

Mia Lavi - 07.07.2017r.
 

Zobacz więcej...


Suknie ślubne dwuczęściowe

Obecnie wiele kobiet zwraca uwagę na to, jaką suknię ślubną powinna założyć w tym najważniejszym dniu w swoim życiu. Na rynku dostępnych jest wiele sukni. Przyszła panna młoda wybierając swój wymarzony model, powinna zwrócić uwagę nie tylko na krój, ale również na kolor.

 

Mia Lavi - 06.07.2017r.
 

Zobacz więcej...


Modne suknie ślubne 2017

Każda kobieta w swoim życiu marzy o pięknym weselu, na którym poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Do tego jednak potrzebny jest przede wszystkim książę, a także - czasem i ważniejsza - suknia ślubna. Jej wybór jest tym trudniejszy, bowiem każdego sezonu moda zmienia się i wzory, niejednokrotnie diametralnie, różnią się od siebie. Warto więc zadać sobie pytanie: jakie suknie ślubne są modne w roku 2017?

 

Mia Lavi - 05.07.2017r.
 

Zobacz więcej...


Krótkie suknie ślubne

Wbrew powszechnemu przekonaniu krótki suknie ślubne nie są wymysłem ostatnich sezonów. Takie kreacje pojawiały się już w latach 50. i 60. ubiegłego wieku. Największą popularnością cieszyły się natomiast w latach 80. Spotkać je można również i dzisiaj, chociaż niezmiennie wywołują spore kontrowersje. Mają swoich zwolenników i zagorzałych przeciwników.

 

Mia Lavi - 04.07.2017r.
 

Zobacz więcej...


Suknia ślubna księżniczka

Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Coś, czego nie da się porównać do niczego innego. I nie ma w tym nic dziwnego - w końcu ślub to wydarzenie prawdziwie magiczne. Większość kultur uważa ślub za swoisty rytuał przejścia. Jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nie może zatem dziwić, że ludzie robią wszystko, co w ich mocy, by dzień tym naprawdę był perfekcyjny. W każdym calu.

 

Mia Lavi - 03.07.2017r.
 

Zobacz więcej...


Delikatne suknie ślubne

W tym jedynym i wyjątkowym dniu każda Panna Młoda musi czuć się cudownie. Aby tak się stało trzeba zaplanować wszystko, w tym także kreacje, która sprawi, że Panna Młoda będzie wyglądała zjawiskowo. Nasza firma z pasją tworzy niepowtarzalne suknie ślubne. Poprzez zaangażowanie i dostosowywanie się do wymagań klientek stworzyliśmy doskonały zespół, który tworzy szeroką ofertę sukien ślubnych.

 

Mia Lavi - 06.06.2017r.
 

Zobacz więcej...