Suknie wieczorowe

Jeżeli nie jesteśmy celebrytkami, nie bierzemy udziału w uroczystych premierach i nie wędrujemy po czerwonym dywanie, suknie wieczorowe ubieramy raptem kilka razy w życiu, albo nigdy. Suknia wieczorowa to synonim naprawdę wielkiej gali, wyjątkowego zdarzenia w naszym życiu. Najczęściej takim wydarzeniem jest ślub, to wtedy przypominamy sobie, że nie mamy się w co ubrać.

Suknie ślubne z odkrytymi plecami

Suknie ślubne z odkrytymi plecami od paru lat są jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przyszłych pań młodych. Istnieje wiele rozwiązań - wycięcie na plecach może być delikatne lub głębokie, odsłonięte bądź zabudowane koronką. Każdemu z nich należy się dokładnie przyjrzeć.

Suknie ślubne w stylu boho

Moda na ubrania w stylu boho nie mija. Dotarła nawet do pracowni szyjących suknie ślubne. I tutaj się zadomowiła. Chętnych na piękną suknię w tym stylu nie brakuje. I nie chodzi jedynie o chęć bycia modną. Nawet gdyby styl ten nie był obecnie bardzo modny, to suknie są tak piękne, że musiałyby zachwycać. To połączenie kobiecości, uroku i lekkości.

Suknie ślubne 2017

Na szczęście suknie ślubne 2017 są w tym sezonie naprawdę urozmaicone. Nie ma jednego podstawowego stylu, jest sporo motywów, które dobrze znamy z poprzednich lat, kilka z lat odległych mocno odświeżonych oraz trochę nowości. Podstawową tkaniną stosowaną przez największych krawców jest cały czas koronka i florystyczne aplikacje. Tradycyjna koronka wypierana jest często przez koronkę zmultiplikowaną. Wzory oraz aplikacje są naprawdę duże i wyraziste, naszywane na tkaninę tworzą wrażenie trójwymiarowości. Będą świetnie się sprawdzać na wysokiej i smukłej sylwetce.

Najmodniejsze suknie ślubne 2017

Większość kobiet marzy o tym, by ich suknia ślubna przeznaczona na ten jedyny wyjątkowy dzień, była tak samo wyjątkowa. Często odwiedzając salony sukien ślubnych, nie potrafią zdecydować się na tę jedyną suknię, która będzie zdobić je w dniu ślubu. Przyszłe panie młode czasem nie do końca wiedzą, co jest dla nich najpiękniejsze. Z pomocą przychodzi moda - pomimo różnorodności, zawsze znajdą się trendy, które warunkują najpopularniejsze wzory w danym roku. Warto znać obowiązujące najmodniejsze fasony - być może jedno z tych rozwiązań będzie idealnym pomysłem na suknię ślubną. Jakie więc są najmodniejsze suknie ślubne w 2017 roku?

Suknie ślubne z koronką

Wybór idealnej sukni ślubnej to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć przyszła panna młoda. Decyzja ta jest tym trudniejsza, że w sprzedaży znajduje się mnogość różnych modeli i fasonów. Oprócz samego materiału, z którego będzie wykonana sukienka, należy także wybrać elementy ozdobne i detale, którymi będzie przyozdobiona kreacja ślubna. W tym artykule skupimy się na koronkach, które od paru lat cieszą się coraz większą popularnością wśród przyszłych żon.

Suknie ślubne dwuczęściowe

Obecnie wiele kobiet zwraca uwagę na to, jaką suknię ślubną powinna założyć w tym najważniejszym dniu w swoim życiu. Na rynku dostępnych jest wiele sukni. Przyszła panna młoda wybierając swój wymarzony model, powinna zwrócić uwagę nie tylko na krój, ale również na kolor.

Modne suknie ślubne 2017

Każda kobieta w swoim życiu marzy o pięknym weselu, na którym poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Do tego jednak potrzebny jest przede wszystkim książę, a także - czasem i ważniejsza - suknia ślubna. Jej wybór jest tym trudniejszy, bowiem każdego sezonu moda zmienia się i wzory, niejednokrotnie diametralnie, różnią się od siebie. Warto więc zadać sobie pytanie: jakie suknie ślubne są modne w roku 2017?

Wbrew powszechnemu przekonaniu krótki suknie ślubne nie są wymysłem ostatnich sezonów. Takie kreacje pojawiały się już w latach 50. i 60. ubiegłego wieku. Największą popularnością cieszyły się natomiast w latach 80. Spotkać je można również i dzisiaj, chociaż niezmiennie wywołują spore kontrowersje. Mają swoich zwolenników i zagorzałych przeciwników.

Suknia ślubna księżniczka

Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Coś, czego nie da się porównać do niczego innego. I nie ma w tym nic dziwnego - w końcu ślub to wydarzenie prawdziwie magiczne. Większość kultur uważa ślub za swoisty rytuał przejścia. Jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nie może zatem dziwić, że ludzie robią wszystko, co w ich mocy, by dzień tym naprawdę był perfekcyjny. W każdym calu.

Delikatne suknie ślubne

W tym jedynym i wyjątkowym dniu każda Panna Młoda musi czuć się cudownie. Aby tak się stało trzeba zaplanować wszystko, w tym także kreacje, która sprawi, że Panna Młoda będzie wyglądała zjawiskowo. Nasza firma z pasją tworzy niepowtarzalne suknie ślubne. Poprzez zaangażowanie i dostosowywanie się do wymagań klientek stworzyliśmy doskonały zespół, który tworzy szeroką ofertę sukien ślubnych.