Modne suknie ślubne 2017

Data dodania: 2023-12-17

Wszystko o sukniach ślubnych i akcesoriach

Każda kobieta w swoim życiu marzy o pięknym weselu, na którym poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Do tego jednak potrzebny jest przede wszystkim książę, a także – czasem i ważniejsza – suknia ślubna. Jej wybór jest tym trudniejszy, bowiem każdego sezonu moda zmienia się i wzory, niejednokrotnie diametralnie, różnią się od siebie. Warto więc zadać sobie pytanie: jakie suknie ślubne są modne w roku 2017?

Odpowiedź jest stosunkowo prosta, jednak tylko pozornie, bowiem każda kobieta ma inny gust, a co za tym idzie – również i wyobrażenie o swojej sukni. Mimo to, w tym roku na ślubnych kobiercach króluje koronka wraz z subtelnymi tiulami. Doskonale bowiem podkreślają one kobiecy zmysł oraz łączą w sobie nowoczesność wraz ze stylem tradycyjnym. Obecnie przyszłe panny młode stawiają na sukienki niepowtarzalne, pochodzące rodem z Hollywood, skąd wieści o zaślubinach za każdym razem obiegają cały świat. W tym są również suknie wzorowane na wyborach celebrytek.

Delikatny tiul czy oryginalna koronka?

Można wybrać jedno albo drugie. Pierwszy z nich skłania się ku tradycji, bowiem tiul króluje na ślubach od wielu lat i jest najczęściej spotykanym elementem w modzie ślubnej. Zwykle sięgają po nie osoby, które cenią sobie klasyczne wartości. W przypadku koronki jest całkiem inaczej, ponieważ jej obecność na ślubnych kobiercach w ostatnim czasie stała się hitem. To właśnie ona wprowadza w chwili obecnej nowoczesność oraz powiew świeżości, równocześnie kreuje i cechuje kobiety o mocnych zmysłach. Obie kreacje mogą jednak sięgać zarówno do samej podłogi, jak i do okolic kolan, bowiem długość jest zależna tylko i wyłącznie od panny młodej.

A może i jedno, i drugie?

Można łatwo pomyśleć, że nie da się połączyć tiulu oraz koronki w całość, tworząc jednocześnie piękną suknię wprost nadającą się na ślub. Nic jednak bardziej mylnego – istnieje wiele modeli sukienek tego typu, stworzonych z myślą o kobietach biorących ślub właśnie w roku 2017. Najczęściej góra jest opasana lekką koronką, wraz z długimi rękawami, natomiast dół wypełniony jest subtelnym tiulem. Zwykle jedno z drugim przeplata się i delikatnie zachodzą na siebie.

Nie każdy również wie, że koronkowe suknie ślubne nie posiadają pleców. To właśnie taki pomysł doskonale nadaje uroku pannie młodej, a także trafia do gustu większości kobiet planujących najpiękniejsze i najbardziej magiczne zaślubiny na świecie. Finalnie jednak każda suknia jest tylko i wyłącznie zależna od projektu i wizji panny młodej oraz talentu projektanta.

© 2024 - MiaLavi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: