Suknie ślubne z odkrytymi plecami

Data dodania: 2023-12-17

Wszystko o sukniach ślubnych i akcesoriach

Suknie ślubne z odkrytymi plecami od paru lat są jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przyszłych pań młodych. Istnieje wiele rozwiązań – wycięcie na plecach może być delikatne lub głębokie, odsłonięte bądź zabudowane koronką. Każdemu z nich należy się dokładnie przyjrzeć.

Dlaczego suknia z odkrytymi plecami?

Wiele kobiet nie chce całkowicie okrywać się materiałem. Niektóre panie chcą bardziej eksponować swoje ciało, zostając przy tym pozbawione wulgarności. Mało która pani młoda chce wywoływać negatywne skojarzenia związane ze sobą w dniu własnego ślubu. Z tego względu panie decydują się na delikatne odsłonięcia, które jednocześnie mogą być bardzo efektowne. Jednak nie zawsze jest to dobry wybór – panie posiadające bardziej obfite kształty mogą wychodzić bardzo niekorzystnie ze względu na dużą ekspozycję ciała. Również dla kobiet z kościstymi plecami nie jest to najlepsza opcja.

Niezasłonięte wycięcie

Niezasłonięte wycięcie nie musi eksponować za wiele. Wybrać można zarówno delikatne, jak i głębsze wycięcie. Jednakże brak materiału nigdy nie będzie sięgać za daleko. Wycięcie na plecach jest częściej wybieranym zabiegiem niż wycięcie z przodu ciała, bowiem w ten sposób można wyeksponować mniej. Jednakże plecy muszą być zadbane – pozbawione przebarwień i blizn.

Koronkowa zabudowa

Istnieją różne fasony dostępnych na rynku sukien ślubnych. Jednym z rozwiązań jest wybór sukni z rzeczywistym wycięciem zasłoniętym ozdobną koronką. Jest to wybór idealny dla kobiet pragnących nie zasłaniać całkowicie swojego ciała, jednak chcących pozostać do samego końca delikatnymi. Jest to także świetny pomysł dla osób posiadających skazy na plecach. Koronka jest wyborem bardzo romantycznym i dziewczęcym, z tego względu sprawdzi się przy posturach delikatnych. Nie jest to dobry pomysł dla kobiet o zdecydowanych kształtach, gdyż koronka będzie się rozciągać i brzydko układać. Oczywiście można wybrać mniejszą ilość koronki, która korespondować będzie zarówno z mocnym wycięciem, jak i z delikatnym odsłonięciem pleców.

Illusion back

Bardzo popularne rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Illusion back. Czyli: jak odsłonić plecy i jednocześnie je ozdobić. Illusion back polega na wykorzystaniu delikatnego, prześwitującego materiału, na który naszyte zostały aplikacje lub inne ozdoby. W roku 2017 popularnym sposobem ozdoby pleców przy illusion back są duże kwiaty. Projektanci tworzą zamysł rozsypanych na sukni ślubnej kwiatów. Jest to niesamowicie efektowne. Duże kwiaty są również charakterystyczne dla romantycznych dusz, które realizują swoje preferencje poprzez strój. Nie jest to jednak wybór dla niektórych kobiet. Illusion back może być ozdobiony koronką lub delikatnymi elementami podobnymi do biżuterii. Należy dokonać dobrego wyboru, który będzie odpowiadać tej konkretnej kobiecie, która w sukni ślubnej spędzi jeden z najważniejszych dni w swoim życiu.

Wybór bielizny

Wybór bielizny w przypadku sukni ślubnej z wycięciem jest nieco trudniejszym zadaniem niż w przypadku sukni z zasłoniętymi plecami. Częstym wyborem jest bielizna z silikonowymi elementami, które mają nie eksponować intymnych części stroju. Jednak to wszystko zależy od konkretnej kobiety. Wybór ozdobnej bielizny nie jest złym pomysłem, jeśli sama zainteresowana dobrze się z tym czuje.

Suknie ślubne z odkrytymi plecami są świetnym wyborem, jeśli przyszła pani młoda jest nimi zainteresowana. Wybór sukni ślubnej musi być wyborem indywidualnym, który będzie najbardziej satysfakcjonować kobietę, która w niej później przyjmie sakrament. Moda jest dobrym wskaźnikiem, jednak to nie ona decyduje o wyborze.

© 2024 - MiaLavi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności

Projekt i realizacja: